Privātuma politika

1. Visi hallo.lv portālā un tam piederošajos blakus risinājumos, kā mobilās lapas, lietotnes un citas mājas lapas, esošie lietotāju personas dati ir aizsargāti atbilstoši Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.

2. Lietotāju personas datu apstrādes mērķis ir dažāda satura publicēšana lietotāja vārdā (piemēram, lietotāju atsauksmes par lietotnē publicētajām pakalpojuma vietām, lietotāju publicēti attēli, kontaktinformācija un cits saturs).

3. Reģistrējoties hallo.lv un/vai lietojot hallo.lv, lietotājs izsaka piekrišanu, ka SIA Digital World veic attiecīgā lietotāja personas datu apstrādi Fizisko personu datu aizsardzības likuma izpratnē.

4. Lietotāju personas datu un personas identifikācijas kodu apstrādes pārzinis ir SIA Digital World, reģ. Nr. 40103854140, juridiskā adrese: Plūmju iela 10, Dreiliņi, Stopiņu nov., LV-2130.

5. Portāla lietotājs ir informēts un piekrīt, ka attiecīgā lietotāja profilā norādītie dati ir pieejami SIA Digital World.

6. Lietotāju personas datu apstrādes pamats – Fizisko personu datu aizsardzības likuma 7. panta 1. un 2.punkts.

7. Reģistrējoties hallo.lv un/vai lietojot hallo.lv, lietotājs apliecina, ka ir informēts un piekrīt, ka SIA Digital World ir tiesības Portālā esošos lietotāju personas datus izmantot SIA Digital World  pakalpojumu attīstībai un lietotāju personas datu analīzei/apkopošanai.

8. Lietotājs ir informēts un piekrīt, ka hallo.lv var tikt izvietotas trešo personu reklāmas, tai skaitā interaktīvā veidā (piemēram, aplikācijās, spēlēs u.c.). Hallo.lv nekad nenodod reklāmdevējiem informāciju par Portāla lietotājiem un to personas datus, taču reklāmdevējiem var būt tiesības definēt reklāmas auditoriju (piemēram, pēc dzimuma, vecuma u.tml.).

9. Saturu, kas tiek publicēts reģistrēta lietotāja profilā, var apskatīt gan datorā, gan arī mobilajā aplikācijā (piemēram, viedtālruņos, planšetdatoros u.c.), tāpēc šādu saturu (piemēram, profila bildi, galerijas u.c.), izmantojot pārlūkprogrammas vai ierīču piedāvātās iespējas, var būt iespējams saglabāt citu lietotāju ierīcēs. Lietotājs apzinās, ka ievietotajam saturam varēs piekļūt citi hallo.lv lietotāji.

10. Reģistrējoties hallo.lv un/vai lietojot hallo.lv, lietotājs apliecina, ka ir informēts un piekrīt, ka hallo.lv ir tiesības nodot attiecīgā lietotāja personas datus sekojošos gadījumos:
10.1. citām personām, ja hallo.lv saņem lietotāja piekrišanu;
10.2. tiesībaizsardzības institūcijām, ja hallo.lv saņem Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā attiecīgu pieprasījumu;
10.3. tiesībaizsardzības institūcijām, ja hallo.lv konstatē, ka attiecīgā lietotāja rīcība pārkāpj šos Noteikumus un/vai Latvijas Republikas normatīvos aktus, kā rezultātā tiek vai var tikt skartas hallo.lv lietotāju vai citu personu intereses.