Norēķinu kārtība

Pēc pasūtījuma noformēšanas Jums uz e-pastu tiek nosūtīts pasūtījuma apstiprinājums, kas satur informāciju par maksājuma apstiprinājumu vai maksājuma veidu, ja izvēlēts kāds no pēcapmaksas veidiem.
Mēs pieņemam sekojošos apmaksas veidus:

1. Maksājums ar internetbankas starpniecību pasūtījuma veikšanas brīdī (Jūs tiksiet pāradresēts uz izvēlētās bankas maksājuma vietni ar automātiski sagatavotu maksājumu apstiprināšanai. Veiksmīga maksājuma gadījumā Jūsu pasūtījums tiks nekavējoties apstiprināts un Jūs saņemsiet pasūtījuma un maksājuma apstiprinājumu).
 - Bank Link ir ne tikai drošākais, bet arī modernākais norēķinu veids, lai iepirktos Latvijas Interneta veikalos. Maksājumu par preci vai pakalpojumu veicat ar Swedbank, Citadele, SEB, Norvik banka - internetbankas starpniecību, kas ir drošākais un ātrākais maksājuma veids.

2. Maksājums ar VISA vai MasterCard kartēm - interneta vidē viens no vispierastākajiem un senākajiem maksāšanas veidiem. Maksājumu sistēma ir nodrošināta pret krāpnieciskiem darījumiem, iekļaujot 3D Secure tehnoloģija — unikālā sistēma, kura nodrošina drošu pirkumu apmaksu internetā un ir daļa no globālam programmām MasterCard® SecureCode™ un Verified by Visa. Jums kā pircējam obligāti nepieciešams iepazīties ar lietošanas noteikumiem un jāpiekrīt tiem, pirms varēsiet veikt maksājumu.

Pēc pakalpojuma izvēles, jāpiepilda pirkuma grozs ar vēlamajiem pakalpojumiem un kā maksājuma veids jāizvēlas kāds no pieejamiem maksājuma veidiem. Nauda par pirkumu, bez komisijas maksas, automātiski tiks pārskaitīta uz veikala kontu. Maksājumu operators savukārt nekavējoties informēs hallo.lv par notikušo apmaksu, pēc kā tiks uzsākta pakalpojuma sniegšana.

Visu maksājumu apstrādi veic AS LatCard. Detalizētāku informāciju par maksājumu drošību varat izlasīt www.latcard.lv